Николаевское заводостроительное управление №8
г. Николаев, ул. Никольская, 23/1а
новые счета по ЕСВ
С 15 сентября 2015 года - новые счета по ЕСВ!
С 15 сентября 2015 года - новые счета по ЕСВ!
14.09.15

Додатково деякі регіональні податківці зазначили, що рахунки 3719 "Рахунки для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування", відкриті на ім’я територіальних органів Міндоходів,залишаються відкритими. З використанням програмного забезпечення кошти єдиного внеску, спрямовані з 15.09.2015 на рахунки територіальних органів Міндоходів, в автоматичному режимі будуть перераховуватися на відповідні рахунки територіальних органів ДФС.

Зверніть увагу: у файлах з реквізитами рахунків, які відкриваються за посиланнями, не зазначено призначення кожного з наведених рахунків. Тож, в страхувальника виникає питання, як визначити, за яким рахунком у якому випадку платити? 

Відповідь на це запитання знаходимо у наказі Держказначейства від 27.12.2013 р. № 217, яким регулюється порядок відкриття цих рахунків. Ознаки кодування та аналітичні параметри рахунків наведені в додатку 1 до цього порядку. 

З додатку 1 ми дізнаємося, що шостий, сьомий і восьмий знаки в номері рахунку – це символ звітності, що відповідає коду класифікації доходів бюджету (його ще скорочено називають SSS).  Види таких кодів можна знайти тут>>>